Eesti | Russian |  English
Uudised
Maanteeamet: rehvivahetusega ei tasu kiirustada
Maanteeinfokeskuse teadaanne naasterhvide kasutamise kohta
Müügile on saabumas Yokohama asfaldirehvid ADVAN NEOVA AD08
Yokohama VAN sportrehvid tunnustatud kasutamiseks Mercedes AMG-l
Yokohama rehv S.drive valiti smart fortwo BRABUS-mudelile
Yokohama talverehvid ADVAN WINTER
Yokohama Rubber -rehvid Chrysler Town & Country, Grand Voyager ja Dodge Grand Caravan mudelite põhivarustuses – esimesed Yokohama rehvid Chrysler LLC USA autode originaalvarustuses
YOKOHAMA MUUTUB ROHELISEMAKS
Yokohama Rubber arendab lennukite radiaalrehve ADVAN
Yokohama Rubber tegeleb heategevusega ja toetab WWFi
YOKOHAMA UUS TESTIRADA HISPAANIAS
YOKOHAMA ja ADVAN on Nürburgringi kurvide nimed
 
Yokohama talverehvid ADVAN WINTER ;

Tokyo – Yokohama Rubber Co., Ltd. teatab, et AUDI AG on võtnud talverehvid ADVAN WINTER (V902) Audi mudelite S6 ja S8 põhivarustusse. Tegemist on uusimate rehvidega ADVAN WINTER seerias, mis on Yokohama tipptoode talverehvide valdkonnas. Audi S6 rehvimõõt on 265/ 35R19 98V XL (Extra Load) ja Audi S8 rehvimõõt on 265/35R20 99V XL. Esi- ja tagarehvid on võrdse mõõduga. S6 ja S8 on S-seeria Audid ja seega on Audi tippmudelid varustatud nüüd Yokohama talverehvidega. Tunnustatud rehvid ADVAN WINTER on välja töötatud spetsiaalselt Saksa autotoru tarbeks, kuid neid saab tellida kõikide Audi esinduste kaudu ümber maailma.
 
Yokohamal on au teatada, et ettevõtte tootearendusprotsess vastab AUDI AG kõrgetele tehnilistele standarditele. ADVAN WINTER rehviseeria pakub suure- pärast stabiilsust ka suurtel kiirustel, sõidumugavust, head juhitavust ja pidurdusvõimet nii märjal kui kuival teekattel, samuti väga head läbivust ja pidurdusvõimet lumisel ja jäisel teel.
 
ADVAN Sport suverehvid kuuluvad alates 2004. aastast mitme maailma juhtiva autovalmistaja tippmudelite varustusse. Neid rehve kasutavad muu hulgas Audi S8, Bentley Continentali seeria, Mercedese AMG mudelid, Porsche 911 ja Cayenne. Mootorispordi valdkonnas on AD VAN alates 2006. aastast FIA WTCC ametlik rehvimark.
 
ADVAN -bränd sümboliseerib Yokohama globaalset kontseptsiooni. Yokohama on pühendunud kõikide püstitatud eesmärkide aktiivsele elluviimisele, olgu siis tegemist juhtivate rehvitoodete väljatöötamisega, mootorispordi arengus kaasarääkimisega või koostööga maailma juhtivate autotootjate ja tuunijatega. AD VAN -brändis kajastuvad ettevõtte taotlused toodete parima funktsionaalsuse ja tippkvaliteedi taotlemisel. Yokohama kavatseb juurutada üha uusi ADVAN-kaubamärgi alla kuuluvadi tooteid kogu maailma tarbijate jaoks.

Täiendav info kodulehelt www.wdrive.info
 
 
©2012 Yokohama   
Yokohama.ee